Ochrana osobních údajů

Ráj Nápadů se sídlem na adrese Erbenova 2702, Chomutov 43003 IČ 88730808 nakládá s osobními údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Údaje které shromažďujeme

Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou fakturační informace, dodací adresa, kontaktní osoba, telefonní spojení, e-mailová adresa, IP adresa.

Jméno, příjmení, adresu zpracováváme výhradně za účelem zprostředkování uzavření kupní smlouvy a právním základem takového zpracování je tedy plnění kupní smlouvy.

Telefonní kontakt a e-mailovou adresu využíváme pouze ke komunikaci se zákazníkem (změna stavu objednávky, dodatečné dotazy, …).

Přístup k osobním údajům

Po přihlášení k Vašemu klientskému účtu na https://www.rajnapadu.cz/muj-ucet máte možnost Vámi poskytnuté údaje zobrazit a editovat. Můžete nám také udělit souhlas se zasíláním našich nabídek. Data jsou shromažďována po dobu minimálně 3 let (osobní údaje k plnění smluvních podmínek dle zákona minimálně 10 let) vždy však do doby než zákazník sám požádá e-mailem o vymazaní svých dat z naší databáze. Pokud si přejete svá data smazat, pošlete, prosím, e-mail na info@rajnapadu.cz. Smazáním dat se zruší Váš uživatelský účet a Vaše registrace.

Zabezpečení osobních údajů

Ráj Nápadů užívá množství zabezpečovacích technologií a postupů, abychom Vaše osobní údaje ochránili před neoprávněným přístupem. Veškeré osobní údaje využíváme jen k zajištění a udržování kontaktu s Vámi. Neprodáváme a žádným způsobem ani nepronajímáme Vaše osobní údaje třetí straně.